דלג לתוכן ראשי
עבור לדף הבית
תוצאות חיפוש מכרזים
חיפוש מכרזים
תחום :
מכרז :
תוצאות חיפוש מכרזים בתחום: , מסוג:
החברה למשק וכלכלה מלווה 20 שנים רבות את תחום החניה המוסדרת ברשויות המקומיות, ופעילותה בתחום זה כוללת הנהגת כרטיסי חניה ארציים ומקומיים מנייר, כרטיס חניה אלקטרוני (איזי פארק) ושירות החניה באמצעות טלפון סלולארי (PanGo).
החברה למשק וכלכלה של השלטון המקומי מפרסמת מכרז לאספקת כלי-רכב בליסינג תפעולי, העונה במדויק על הצרכים הייחודיים של הרשויות המקומיות. המכרז נותן מענה למספר רב של כלי רכב בקטגוריות השונות.
המכרז לאיסוף ופינוי אשפה ופסולת מוצקה, מאפשר קבלת פתרון מהיר, זול ויעיל לפינוי אשפה ומותאם במיוחד לצורכי הרשויות, מערים גדולות ועד מועצות מקומיות ואזוריות. ומעגן בתוכו גם את האפשרות לאיסוף אשפה מופרדת ליבש/רטוב, בהתאם למדיניות המשרד להגנת הסביבה.
בעקבות דרישת הרשיות המקומיות להפרטת שרותי הנקיון ברחובות ובחופי הרחצה פרסמה החברה מכרז המותאם לדרישות השונות והמיוחדות של כל רשות ורשות.
פרסום המכרז לאספקת אוטובוסים נעשה בתיאום מלא עם ועדת הרכב של מרכז המועצות האזוריות ומשרד החינוך ונועד בעיקר (אך לא רק) לצורך רכישת ה"אוטובוסים הצהובים" על ידי המועצות האזוריות, המשמשים לביצוע הסעות תלמידים והסעות אחרות ברחבי המועצות.
החברה למשק וכלכלה עומדת בפני סגירת מכרז לכלי אצירה ממתכת ופלסטיק למיחזור.
מכרז לאספקה והתקנה של מיכלי אשפה שקועי קרקע/טמוני קרקע ממתכת ושאינם ממתכת. החברה למשק וכלכלה בסיוע יועצים ומפקחים מלווה את הרשות המזמינה בכל שלבי העבודה.
המכרז כולל ארבע קטגוריות נפח: 6-4 מ"ק (בייבי), 13-11 מ"ק, 19-17 מ"ק, 24-22 מ"ק, על פי כל דרישות התקן הנדרשות.
מכרז לאספקת מכונות טיאוט כולל שתי קטיגוריות: מכונות טיאוט יעודיות בנפחים: 1.2 - 1 מ"ק, 2.5 - 1.5 מ"ק ו-5 - 3.5 מ"ק. מכונות טיאוט המורכבות על שלדת משאית בנפחים: 4 - 3 מ"ק ו-6 - 4.5 מ"ק.
רשויות המבקשות לרכוש שלדות משאיות במשקל 6.5 - 32 טון יכולות להשתמש בתוצאות מכרז מינהל הרכב הממשלתי באמצעות החברה למשק וכלכלה.
החברה למשק וכלכלה עובדת בשיתוף עם נציבות כבאות והצלה זה מספר שנים. המפרטים הטכניים למכרזים שוכתבו על ידי ועדת היגוי, כדי שיהיו הטובים מסוגם ויתאימו לצרכי איגודי הכבאות.
שלח לחבר    הדפס    חזור