דלג לתוכן ראשי
עבור לדף הבית
קישורים
החברה למשק וכלכלה מציגה את SecuriCal, מערכת דיגיטלית לניהול חכם של מערך האבטחה והחשבונות ברשות שלכם. Securical ניתנת ללקוחות החברה ללא תוספת תשלום, כחלק משירותי החברה. לפרטים נוספים והרשמה למערכת.
באתר ניתן למצוא דיווחים מעודכנים על הקורה בשלטון המקומי, פעולות המרכז על יחידותיו השונות, הנחיות לפעולה בתחומי כ"א ויחסי עבודה, מידע לגבי הדרכה והשתלמויות ומידע מקצועי בתחומים מגוונים.
מרכז המועצות האזוריות בישראל הוא ארגון ארצי של כל המועצות האזוריות בארץ הרשום מבחינה משפטית כעמותה. על מפת ארץ ישראל יש 54 מועצות אזוריות וכולן חברות במרכז המועצות האזוריות בישראל. ההנהלה הנבחרת היא בת 20 חברים ומורכבת מראשי מועצות אזוריות המייצגים את כל הסקטורים ההתיישבותיים.
באתר תוכלו לקבל מידע מקיף בצורה שוטפת ומיידית, על כל פעילויות הכשרת המאבטחים במוסדות חינוך, ביישובי קו התפר וביישובי קו העימות.
ניתן לפלח את המידע עפ"י מוסד הכשרה/ חברת שמירה/ שם המאבטח/ שם הרשות המקומית ועוד...
פורום 15 הערים, מאגד את ’העיריות העצמאיות’ בישראל. ערים אלו אינן מקבלות "מענקי איזון" או "מענקי פיתוח" ממשלתיים, ומנוהלות כמשק עצמאי סגור, מכוח משאביהן הכספיים העצמאיים.
בפורום חברות הערים הבאות: אשדוד, גבעתיים, הרצלייה, חדרה, חולון, חיפה, כפר-סבא, נתניה, פתח-תקווה, ראשון-לציון, רחובות, רמת-גן, רעננה, תל אביב-יפו, וכן באר-שבע, כמרכז המטרופוליני הגדול של הדרום.
איזיפארק ישראל בע"מ הינה זכיינית החברה למשק וכלכלה של השלטון המקומי להפעלת מערך כרטיס החניה האלקטרוני הארצי בכל ערי ישראל בהן קיימת חניה מוסדרת בתשלום (חניה בכחול-לבן).
בנק דקסיה ישראל בע"מ (לשעבר אוצר השלטון המקומי) מקבוצת DEXIA הבינלאומית הינו מוסד כספי על-פי רישיון שהוענק לו על ידי בנק ישראל כתאגיד בנקאי על פי חוק הבנקאות רישוי התשמ"א-1981.
דקסיה ישראל הינו הזרוע הפיננסית המסייעת לרשויות המקומיות להשיג את יעדיהן.
באתר ניתן למצוא מידע כלכלי מקצועי הכולל מדדים ונתונים סטטיסטים וחקיקה מוניציפלית וכן להתעדכן אודות חדשות ואירועים מקצועיים לגזברי הרשויות המקומיות.
איגוד מהנדסי ערים מאגד בתוכו את רב מהנדסות ומהנדסי הרשויות המקומיות בישראל. האיגוד החל את דרכו בשנת 1964 וכיום הינו עמותה אשר מקיימת פעילות ענפה
אתר האינטרנט של איגוד הקב"טים והממונים על שירותי החירום ברשויות המקומיות
איגוד מנהלי המחלקות לחינוך ברשויות המקומיות הוא ארגון מקצועי של מנהלי המחלקות לחינוך, מנהלים/ות גני הילדים, מנהלים/ות בתי הספר היסודיים והעל יסודיים, מנהלים/לות מערכות פדגוגיות במחלקות לחינוך ובעלי תפקידים אחרים באגפי החינוך של הרשויות המקומיות.
האתר מכיל מידע הנחוץ לצורכי עיסוקם השוטף והיומיומי של מנהלי הרכש והאספקה ברשויות המקומיות. באתר ניתן למצוא הוראות, תקנות ונהלי רכש, לוח ארועים המכיל מידע על קורסים, ימי עיון כנסים ועוד.
 
באתר ניתן למצוא מידע על האיגוד ופעילותו, חדשות וארועים בתחום, קישורים לאתרים ומאמרים מקצועיים, דו"חות ביקורת של מבקרי רשויות שפורסמו, מידע מקצועי והנחיות למבקרים ברשויות, חקיקה ופסיקה לרוונטית לעבודת המבקרים, פורום ואפשרות ליצירת קשר.
באתר תוכלו למצוא שערי חליפין עדכניין והסטוריים.
מאמרים וניתוחים כלכליים על מצב המשק והתפתחויות האחרונות, ופרסומים לגבי מגניות המוניטרית.
משרד הפנים מופקד על תוכנונה וביצוע של מדיניות לאומית בנושאי השלטון המקומי, תכנון פיסי, רישום איכלוסין, שירותי חירום ותפקידים מיוחדים, פיקוח עך הבחירות, פיקוח על הבניה וטיפול בעמותות.
באתר ניתן ללמוד על מטרות היחידות השונות בפועלות במשרד, נתונים מתקציב המדינה, מחשבונים לניכויי מס, נתוני שערים ומדדים, עדכונים שוטפים על הנעשה במשרד וכן קישור לאתר ללימוד עצמי באמצעות האינטרנט. 
האתר מכיל מידע בנושא מערכת החינוך:
תשלומי הורים, עובדות ונתונים על ביה"ס, בחינות בגרות ומערכת החינוך בכלל, אלפון יחידות המשרד, מידע על בחינות הבגרות ומידע חינוכי, האתר מתעדכן מידי יום ומכיל התייחסות לארועים אקטואליים. 
משרד הרווחה משמש חוליה מרכזית במדינת הרווחה הישראלית. ייעודו הוא להגן, לשקם ולסייע לכל אדם, משפחה וקהילה הנתונים במצבים של משבר זמני או מתמשך מפאת מוגבלות, עוני והדרה, סטייה חברתית, קשיי תפקוד, אבטלה, אפליה או ניצול.
המשרד מגיש את שירותיו לציבור באמצעות יחידותיו ובאמצעות הרשויות המקומיות, עמותות וארגונים שונים
מתוך מדיניות של הגברת נגישות הציבור למידע סטטיסטי, מאפשרת הלמ"ס לכל דורש לקבל מידע עדכני באמצעות אתר האינטרנט שלה.
האתר כולל אמצעי לחישוב הצמדה למדדי המחירים: המשתמש מזין את פרטי ההצמדה שבה הוא מעוניין - חודש בסיס, חודש מבוקש וסוג המדד - והמכשיר מבצע עבורו את החישוב.
באתר זה ניתן לקבל מידע על מערכות הממשל ומוסדות לאומיים, ניתן לקבל את סדר היום של מליאת הכנסת וועדותיה וכן מידע אודות חקייה
אתר זה משמש נקודת כניסה מרכזית לאתרי הממשלה ולשירותים השונים הניתנים ע"י גופי הממשל. ההתמצאות באתר קלה ונעשית באמצעות חיפוש ע"פ נושאים או חיפוש חכם. ניתן באמצעות האתר לאתר בקלות מספרי טלפון ממשלתיים.
האתר כולל מידע מקיף על כל התקנים הישראלים, על מגוון שירותי מעבדות הבדיקה, השירותים והאירגונים הנושאים את תווי האיכות, מידע לצרכנים, שירותים ליבואנים וליצואנים ועוד.
כמו כן ניתן לרכוש באתר תקנים ישראליים ולהירשם למגוון ימי העיון וההדרכות של המכון.
שלח לחבר    הדפס    חזור