יש לך שאלה?
בקרוב יתקבל פטור

גלריית תמונות פרויקטים


  • הכל
  • בינוי
  • תשתיות
  • חזות העיר, ספורט ופנאי
  • טכנולוגיה

חדר סייבר, מעלה אדומים

המרכז נולד כחממה טכנולוגית ללימודי סייבר עבור תלמידי בתי הספר וקהילת התושבים במעלה אדומים.
מרכז הסייבר מיועד לטפח דור חדש של בני נוער מוכשרים, בעלי כושר למידה גבוה וידע רב בתחום המחשב.
יחד עם הרשות, תרגמנו את החזון לתכנון מבנה טכנולוגי הכולל 2 חדרי מחשבים בעלי מעבדים וזיכרונות חזקים ומתקדמים, ציוד הקרנה, טלוויזיות חכמות לשידור חי של הגנות והתקפות מהארץ ומהעולם וחדר שרתים ותקשורת מתקדם.

בית ספר, נס ציונה

בית הספר המקיף המדעי בנס ציונה נבנה כבניין היי טק, אשר בראשו הוקם מצפה כוכבים לצרכי הנאה, לימוד ומחקר. הבניין בן חמש הקומות כולל כיתות לימוד, מעבדות ואולם רב תכליתי. המבנה כולו נבנה בבנייה ירוקה.

גן זיכרון, זכרון יעקב

הגן הוא אחד מפרויקטי הדגל שלנו בשנים האחרונות. גן הזיכרון הוקם באזור מורכב מאוד לבניה ופיתוח, בין הרים וגבעות במושבה הוותיקה. לצד הפיתוח הנופי, נבנו בגן הזיכרון אמפי תאטרון מפואר, פרגולות, מתקני משחק לבעלי מוגבלויות ומזרקה מרשימה.

הצללות, מודיעין

מתקני הכושר במודיעין הומים מתאמנים בעיקר בחודשי הקיץ. כיוון שכך, היה צורך להתקין עמודי הצללה, אשר יאפשרו למתאמנים לשהות בצל גם כאשר השמש קופחת. כיוון שמתקני הכושר הותקנו לפני ההצללות, ולצד העובדה שמתחת למתקנים עברו תשתיות מים וחשמל רבות, היה צורך לתכנן מחדש את עמודי ההצללה, כך שלא יפגעו בתשתיות ובאיכות האימונים במתקני הכושר. למרות המורכבות הגדולה, הפרויקט בוצע במהירות וביעילות המיטבית.

בנין מועצה, נצרת

אחרי שנים בהן מוסדות המועצה השונים היו מפוזרים במבנים שונים, נבנה בניין מרכזי ויפהפה אשר איגד את כל השירותים תחת קורת גג אחת. המבנה החדש ממוקם במרכז הרשות, כך שניתן לראות אותו כמעט מכל נקודה. כיוון שכך, הושם דגש על החיפויים החיצוניים, לצד אדריכלות ועיצוב פנים מתקדמים.

אשכול מיתר, גני תקווה

קומפלקס מתקדם המשלב חינוך, תרבות ופנאי. האשכול כולל בית ספר יסודי, חטיבת ביניים ותיכון, בכל אחד ממוסדות הלימוד נבנו 24 כיתות. בנוסף, נבנה אולם ספורט המכיל 300 מושבים ומשמש גם להופעות, מגרש כדורגל וספריה המשמשת את התלמידים ואת תושבי הרשות. הקומפלקס נבנה בבניה ירוקה ובעיצוב חדשני, תוך הקפדה על כל הפרטים שהופכים את האשכול לכזה המשרת באופן מיטבי את תושבי הרשות.

אולם ספורט, אעבלין

אולם הספורט החדש באעבלין מאפשר לתלמידים ולבוגרים לרקום חלומות ספורטיביים ולעשות את הצעדים הראשונים לקראת הגשמתם. אולם הספורט החדש מצויד במיטב המכשירים המאפשרים אימונים מתקדמים והנאה מקסימלית.

מגרש כדורגל, אעבלין

מגרש הכדורגל באעבלין הפך מיד עם הקמתו לאחד המקומות האהובים על הילדים ובני הנוער באזור. המגרש החדיש מזמן התנסויות על כר הדשא, מסייע בחיזוק הביטחון של הילדים והופך את הספורט לחלק בלתי נפרד משגרת החיים. לצד המגרש נבנו טריבונות, תאורה וחומה היקפית.

חווית שוויץ, רחובות

מרכז "חווית-שוויץ" מציע מגוון פעילויות קהילתיות, חוגים וספרייה גדולה. שטחו כ-3,500 מטרים רבועים. מבנה המתנ"ס החדיש ברחובות מקדם בין היתר גם מטרות חברתיות ומתאים את הפעילויות שבו לרצונותיהם ולצרכיהם של התושבים.

פארק, פרדסיה

בניית הפארק היפהפה בפרדסיה הוא פרי של שיתוף פעולה בין שני מכרזי משכל – מכרז לפיתוח תשתיות ומכרז מתקני משחק. הפארק נבנה במסגרת פיתוח שכונה חדשה במושבה. מתקני משחק מתקדמים, מתקני כושר ואמפי גדול עם במה להופעות הם גולות הכותרת של הפארק רחב הידיים.

כיכרות, גני תקווה

בצומת הרחובות ים המלח והנג בגני תקווה הוקם מעגל תנועה גדול, הכולל פסל סביבתי. באופן הזה איכות הנהיגה וביטחון הולכי הרגל שופרו באופן משמעותי.

בית ספר, הרצליה

בית הספר ע"ש יצחק נבון בהרצליה הוא חלק מקריית חינוך מתקדמת והלומדים בו נהנים מסביבת לימודים מתקדמת, חללי פעילות מרהיבים, מעברים מעוצבים וחצר המזמנת לילדים בכל הגילאים מגוון חוויות רחב, כיאה ללימודים במאה ה-21.

אצטדיון כדורגל, בית שמש

אצטדיון הכדורגל החדש החליף את מקומו של מגרש שכונתי, אליו היו בימי החורף מתנקזים כל מי הגשמים. הצוות המקצועי של משכל נדרש למצוא פתרונות טכניים מורכבים כדי לאפשר לתושבי בית שמש ליהנות מאצטדיון מתקדם, העומד בכל דרישות מועצת הספורט והעירייה. התוצאה – מעוררת התפעלות.

חדר מורים אולפנית הראל, כפר סבא

במאה ה-21 סביבת העבודה של המורים צריכה להיות כזו שתשרת היטב את מלוא הצרכים שלהם. חדר המורים באולפנת הראל בכפר סבא מעניק למורים סביבת עבודה מיטבית, המשרה רוגע ושלווה תוך ניצול שטח החלל באופן מקסימלי. העיצוב החדשני מאפשר עבודה בקבוצות וביחידים.

גן קונוביץ, רמת גן

בשכונת קריניצי הוותיקה נבנה אחד מהגנים היפים והמתקדמים ביותר. במסגרת הפרויקט המשתרע על פני 30 דונם, נבנו בריכות אקולוגיות, שבילי הליכה ואופניים, מתקני כושר ומשחק.